Nasza oferta

Proponujemy Państwu lekcje indywidulane oraz zajęcia grupowe - w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Zarówno stacjonarnie jak i on-line. Oferujemy bezpłatną pomoc w doborze harmonogramu nauczania.

Kursy indywidualne - dedykujemy tym, którzy mają nienormowany czas pracy, pracują na zmiany lub mają szczególne wymagania co do toku nauki (np. język specjalistyczny, szybki kurs itd.) Uczeń sam wybiera godziny i ilość spotkań.

Kursy grupowe dla dorosłych - nasze grupy są małe, maksymalnie 5-osobowe i jednolite pod względem poziomu zaawansowania.

Zajecia dla dzieci - grupy dziecięce są maksymalnie 5-osobowe; jest to nauka przez zabawę - u mniejszych dzieci, a u starszych nauka równoległa ze szkolnym programem nauczania w ciekawej formie i z dodatkowymi zabawami w celu rozwoju językowego. Nasze doświadczenie pokazuje, że dzieci uczęszczające na zajecia językowe w naszej szkole uczą się lepiej, mają lepsze oceny a w przyszłości lepiej radzą sobie z testami i egzaminami.

Zajecia on-line - Zajęcia online to alternatywa dla standardowych lekcji. Opcja idealna dla tych, którzy mają bardzo mało wolnego czasu lub musieliby na zajęcia stacjonarne dojeżdżać. To także awaryjne rozwiązanie dla naszych uczniów na przeprowadzenie lekcji w czasie dłuższej choroby, wyjazdu itp. Lekcje mogą odbyć się za pomocą Messengera, WhatsApp, Skype - wystarczy telefon i internet, nie potrzebujesz żadnego "specjalnego" programu lub skomplikowanej aplikacji. Niewątpliwą zaletą lekcji online jest to, że możesz w dresach, z kubkiem ulubionej herbaty (niektórzy "wpadli" na zajęcia z lampką wina :) ) połączyć się z lektorem z dowolnego miejsca.

Przygotowania do testów, egzaminów, matury - od początku istnienia naszej Szkoły przygotowaliśmy już wielu ósmoklasistów (a wcześniej gimnazjalistów) czy licealistów do testów, matur i innych egzaminów. Nasza skuteczność wynosi niemal 100% - to dzięki pracy naszych lektorów oraz uczniów, którzy przygotowują się wyłącznie pod kątem konkretnego egzaminu indywidualnie bądź w małej 2-3 osobowej grupie. Uczniowie naszej szkoły zdali już również certyfikaty FCE, CAE oraz wiele innych, np. w swoich zakładach pracy.

Kursy dla firm - od początku istnienia szkoły podjęliśmy współpracę w zakresie nauczania w wielu firmach i instytucjach na terenie miasta i w okolicach. Z większością nadal owocnie współpracujemy. Dzięki tej współpracy nie tylko my uczyliśmy innych- my także wiele się nauczyliśmy i dzięki temu proponujemy Państwu profesjonalnie przeprowadzone kursy dla Państwa firmy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na spotkanie.

Dostępne języki w szkole:

- angielski
- niemiecki
- włoski
- rosyjski
- hiszpański

Free wi-fi zone
dla uczniów.

CENNIK

na rok szkolny 2023/2024

Pobierz cennik.

O Szkole | Oferta | Metody | Kontakt | RODO
Eurolingua na facebook'uDołącz do nas na Facebooku!

Copyright © eurolingua. Wszystkie prawa zastrzeżone.
projekt mone studio

Szkoła Językowa EUROLINGUA
Szamotuły, ul. Wroniecka 39a (Dom Rzemiosła, II piętro)
e-mail: biuro@eurolingua.szkola.pl